Продавець УКРАЇНСЬКІ НАСОСИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ул.Сумська, 17, Харків, Україна
+380 (73) 891-75-31
УКРАЇНСЬКІ НАСОСИ

Електродвигуни серії 4А і 4АМ

Відмінності в серіях електродвигунів 4А і 4АМ

За номінальним значенням параметрів, конструктивних виконань, способу монтажу, умов експлуатації, транспортування, зберігання, кліматичних факторів, номінальному режиму роботи, класу вібрації, показниками надійності електродвигуни 4А і 4АМ аналогічні.

Відмінності у технічних данних ви можете побачити нижче в таблиці (значення відносяться до електродвигунів 4АМ вказані через дріб).
Відмінності в габаритних і настановних розмірах дивіться нижче на сторінці (значення відносяться до електродвигунів 4АМ вказані через дріб).
У конструкції двигунів 4АМ на відміну від 4А є:
― станина з поздовжніми горизонтально-вертикальними ребрами для електро двигунів 132, 160 і частково 100 габариту;
― проміжні станини з укороченою довжиною 6 і 8 полюсних електродвигунів 200, 225 і 250 габариту;
― застосування закритих підшипників з двостороннім ущільненням і закладеної на весь термін служби мастилом для двигунів 160 і 180 габариту;
― спрощення конструкції підшипникових вузлів із поповненням мастила;
― збільшення числа лопатей вентиляторів 4, 6 і 8 полюсних машин 160 ― 250 габариту до дев'яти і зменшення у них діаметра кожуха вентилятора.

Двигуни 4А, 4АМ ― опис

Електродвигуни серії 4А випускалися в діапазоні потужностей від 0,06 до 400 кВт і виконані в 17 габаритах ― від 50 до 355 мм (це ж відноситься до наступних серіях 4АМ і АЇР). Габаритні, установочні і приєднувальні розміри електродвигунів 4А визначалися ГОСТ 18709-73.
Серія включала основне виконання, ряд модифікацій і спеціальні виконання. Електродвигуни 4А загальнопромислового виконання відповідали загальним вимогам і призначені для нормальних умов експлуатації (двигуни асинхронні).
Це трифазні асинхронні електродвигуни з короткозамкненим ротором і розраховані на частоту 50 Гц, що мають ступінь захисту ІР44 або ІР23.
Модифікації та спеціальні виконання ел. двигунів 4А побудовані на базі їх основного виконання, тобто мають ті ж конструктивні рішення основних елементів і висоти осі обертання. Вони випускалися на певні висоти осі обертання та потужності і призначалися для застосування в механізмах пред'являють специфічні вимоги до приводу, або працюють в умовах експлуатації відмінних від нормальних, регламентованих ГОСТ 183-74.

Структура позначення серії 4А (4АМ).
4А(М) Х Х Х Х Х Х Х
1 2 3 4 5 6 7 8
1 ― назва серії (4А, 4АМ);
2 ― виконання за способом захисту, буква Н ― виконання IP23, відсутність букви означає виконання IP44;
3 ― виконання ПЕКЛО за матеріалом станини і щитів: А ― станина і щити алюмінієві; Х ― станина алюмінієва, шиті чавунні (або зворотна комбінація матеріалів); відсутність літери ― станина і щити чавунні або сталеві;
4 ― висота осі обертання, мм (дві або три цифри);
5 ― установочний розмір по довжині станини: букви S, М або L (менший, середній або більший);
6 ― довжина сердечника: А ― менша, В-велика за умови збереження розміру інсталяційного; відсутність букви означає, що при даному встановлюваному розмірі (S, М, або L) виконується тільки одна довжина сердечника;
7 ― число полюсів (одна або дві цифри);
8 ― кліматичне виконання і категорія розміщення за ГОСТ 15150-69.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner