Продавець УКРАЇНСЬКІ НАСОСИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

вул.Сумська 17, Харків, Україна
+380 (73) 891-75-31
+380 (66) 939-89-23
УКРАЇНСЬКІ НАСОСИ

Шнекові навантажувачі та транспортери, конвеєри гвинтові

Що таке шнекові навантажувачі або транспортери ?

Це транспортувальне обладнання для переміщення харчових і не харчових сипучих мас. Транспортування здійснюється за допомогою обертового гвинта (шнека, спіралі), звідси і назва.

Призначення шнекових навантажувачів, транспортера

Шнековий транспортер застосовується для подачі сипких матеріалів. Це може бути горизонтальна, вертикальна або похила подача. Так само транспортер може виконувати охолодження,або підігрів матеріалу під час транспортування. Гвинтові конвеєри можуть виконувати такі технологічні процеси ущільнення, перемішування, сепарація продукту.

Де використовується і що переміщують шнекові транспортери ?

Комбікормові заводи, млини, зерносховища, фермерські господарства, аграрні комплекси, тваринницькі ферми, олійноекстракційні підприємства, солевидобувні шахти, цементні заводи, підприємства по виробництву пиллет, виробництво будівельних матеріалів, кар'єри, продуктові бызы, це неповний список підприємств, на яких шнековий навантажувач вирішує виробничі завдання, робить виробництво ефективним і проиносит додатковий прибуток.
Шнековий транспортер (навантажувач) незамінний в переміщенні зернистих, сипучих, крупнокускових і полувлажных матеріалів, таких як: борошно, цукор, корми, сіль, зерно, спеції, крупи, гранули, пісок, цемент і ін

Пристрій шнекових навантажувачів, транспортерів

Шнековий транспортер являє собою ротор у вигляді до архімедового спіралі обертається всередині труби чи лотка. Труба або лоток нерухомі і виконують роль корпусу шнекового транспортера. Ротор шнекового транспортера являє собою отбалонсированный вал з каліброваної спіраллю, циліндричним кінцем і підшипниковими вузлами.

Переваги шнекових транспортерів, навантажувачів

 • Простота конструкції (легко збирається і розбирається, проводиться сервіс та ремонт)
 • Реверс (рух продукту в обидві сторони)
 • Висока продуктивність (до 60 тонн на годину)
 • Мінімальні втрати продукту при переміщенні
 • Рівномірна подача (точна насип)
 • Компактний і легкий (порівняно з іншими транспортувальниками, шнековий економить простір, а експлуатувати його може лише одна людина)

Технічні характеристики шнекових транспортерів, навантажувачів

Найменування показника серія ШТ
ШТ-100М ШТ-130М ШТ-150М ШТ-200М
Продуктивність технічна зерна, т 3-5 4-9 12-16 15-32
Діаметр зовнішньої труби, мм 108 133 159 219
Висота транспортування, м 2-8
Довжина транспортування, м 3-12
Частота обертання гвинта, об/хв 180 330
Встановлена потужність, кВт 1,1-4 1,5-5 2,2-7,5
Нахил від горизонту в градусах до 45
Вага, кг 60-200 70-350 100-500 150-750
Продукти, рекомендовані для транспортування. пшениця пшениця пшениця пшениця
ячмінь кукурудза кукурудза кукурудза
  ячмінь ячмінь ячмінь
  насіння насіння насіння
    сіль сіль
    борошно борошно
    цукор цукор
    спеції спеції
    тирса тирса
    комбікорм комбікорм
    пісок пісок
    цемент цемент
    пеллета пеллета

Комплектація шнекових навантажувачів, транспортерів

 • Корпус шнекового транспортера (труба, лоток) складається з сегментів з'єднаних фланцями
 • Ротор шнекового навантажувача.
 • Комплект шківів клинопасової передачі
 • Завантажувальний і вивантажувальний патрубки
 • Автоматика (включенні/вимикання, реверс)
 • Рама або підставка. Конструкція забезпечує фіксацію положення (нахил,горизонталь) шнекового навантажувача. В залежності від потреб замовника може бути на колесах.

Додаткові можливості

 • Мотор-редуктор
 • Частотний перетворювач
 • Лебідка. Регулювання нахилу
 • Додаткові підшипникові вузли (опори) при довжині понад 3 метрів

Купити шнековий транспортер (навантажувач) в Україні. Новий або б/у. Ціни.

Пропозицій щодо шнековим транспортерам, або як називають в народі шнековим навантажувачів на сьогоднішній день більш ніж достатньо. Але як вибрати шнековий навантажувач підходить саме для Ваших цілей, при цьому не переплативши і не потрапивши на неякісний товар? Для початку давайте розберемося який продукт Ви будете транспортувати і яке колличество. Наступним питанням буде: на яку відстань потрібно транспортувати продукт? Відповівши на ці три прості питання можна підібрати транспортер потрібного діаметра, довжини і буде зрозуміла його комплектація і виконання. При підборі шнекового транспортувальника важливо розуміти яка напруга у вашій мережі 220В або 380В. Подумайте чи Вам потрібна мобільна установка, або транпортировка буде проходити стаціонарно. Прикиньте максимальний кут нахилу при якому буде працювати шнековий навантажувач.
Покупка нового або б/у? Це питання економії грошових коштів Вашого підприємства. Але тут выжно пам'ятати, що при купівлі шнекового транспортера б/у Ви купуєте чуже тих завдання. Тобто, навантажувач не буде на 100% відповідати Вашим вимогам і Вам доведеться за це сукні приємно ва в майбутньому. Але якщо Ви все ж знайдете ідеальний для себе транспортер, зверніть Увагу на виробника. Шнекові навантажувачі кустарного виробництва не відрізняються гарною якістю і мають низку помилок у інженерного рішення.
Ціна, на сьогоднішній день найважливіша складова при виборі обладнання. Наша компанія поставляє Шнекові транспортери (навантажувачі) високої якості за найкращою ціною. Звичайно, Ви зможете знайти дешевше, але ці аналоги будуть гірше якістю і наші фахівці завжди готові Вам це довести.

Ремонт шнекового транспортера (навантажувача)

Наша компанія виконує ремонт будь-яких навантажувачів з робочим органом у вигляді гвинта, спіралі шнека. Відновлення сегментів шнека, наплавлення твердосплавами, динамічне балансування шнеків, антикорозійні роботи, зварювальні роботи, виготовлення підшипникових опор і вузлів, виробництво підставок, підрамників, встановлення привода, мотор-редуктора, установка лебідки, автоматики, нарощування шнеків

Шнековий навантажувач (в народі шнековий погрущик) – це спеціальне транспортувальне обладнання, яке призначене для подачі різних сипучих матеріалів. Головна відмітна особливість установки – робота за принципом архімедового гвинта.

 

Тяговим елементом даного устаткування є смуга з металу. Вона має форму шнека, лопаті якого обертаються навколо поздовжньої осі. Саме вони переміщують сипучі матеріали по спеціальному жолобу або труби, які зафіксовані нерухомо. Ці елементи також виконують і несучу функцію.

Переміщуються сипучі матеріали можуть подаватися горизонтально, вертикально, а також під певним кутом нахилу. Існують навантажувачі різної функціональності. Одночасно з транспортуванням матеріалів нерідко здійснюється заміс, ущільнення, а також виконується якісна сепарація води. Нерідко в погрущике додатково встановлюється протруйник. Навантажувач гвинтового типу простий в установці, має прийнятну вартість в Україні як новий, так і б/у, але застосовується тільки в тому випадку, коли потрібно транспортувати продукцію на коротку відстань.

Під час роботи шнекового лотка відбувається тертя попередньо насипаного в жолоб вантажу. Це призводить до збільшення споживання потужності. Варто зазначити, що витрата електричної енергії гвинтового навантажувача істотно більше, ніж у ковшових або ремінних транспортерів.

 

Обертанню матеріалу і гвинта перешкоджає сила тяжіння, джерелом якої є вага розсипчастого матеріалу і постійне тертя продукту об жолоб. Якщо ви помітили, що незначне тертя, вантаж буде переміщатися по колу в самому початку шнека. В даному випадку сипучі матеріали не переміщуються.

Найчастіше така ситуація може відбутися при вертикальному переміщенні. Саме тому потрібно самостійно створити тертя, яке буде виникати під впливом відцентрової сили. Задати тертя можна лише шляхом збільшення швидкості обертання гвинта.

Варто відзначити, що кількість переміщуваного продукту безпосередньо пов'язана зі швидкістю обертання шнека, його внутрішнім і зовнішнім діаметром, а також висотою, на яку потрібно підняти сипучі матеріали. Максимальні показники продуктивності будуть досягнуті в тому випадку, якщо тертя на транспортувальних шнеку і конвеєрі істотно менше, ніж ступінь контакту продукту зі стінками жолоба або труби.

З використанням шнекового навантажувача можна транспортувати рідини. В даному випадку навантажувач має невелику продуктивність, суттєво збільшується ступінь зносу устаткування. Це обумовлено тим, що його камери повністю не відокремлюються один від одного, може відбуватися зворотний відтік.

Чим цікавий гвинтовий навантажувач?

Характеристики:

•     Продуктивність – до 50 тонн на годину.

•     Максимально можливий діаметр шнека– 400 мм. Найчастіше застосовуються діаметри 130 мм і 150 мм.

•     Максимально можлива довжина шнека – до 6 метрів.

•     Показники потужності – до 5,5 кВт.

Транспортер гвинтового типу має кілька основних конструктивних компонентів:

•     Лоток. В залежності від комплектації на ньому може бути присутнім додаткова захисна кришка.

•     Транспортувальний шнек. Цей елемент складається з металевих лопат, гвинтового валу приводу кінцевого підшипника і ущільнювачів.

•     Сайт головного приводу.В його конструкції передбачені з'єднувальні муфти і додатковий ланцюговий привід.

•     Підшипник.Він встановлюється на валу шнека.

•     Випускні та впускні отвори.

Лоток, встановлений на гвинтовому навантажувачі, найчастіше має U-подібну форму. Він розташовується по всій довжині шнека, перешкоджає зсуву транспортується сипучого матеріалу як в сторону, так і вниз. Перед його виготовленням здійснюється точний розрахунок. Лоток максимально щільно прилягає до гвинта.

На бічній частині жолоба присутній спеціальний загнутий кант. Він істотно покращує стабільність роботи обладнання, збільшує ефективність використання металевих лотків.

Якщо потрібно транспортування насипний продукції, яка викликає сильний знос навантажувача, рекомендується купувати обладнання з замінними металевими пластинами. Вони кріпляться на дні лотка. Такий елемент конструкції значно збільшить продуктивність транспортера при сильному терті продукції про стінки лотка.

 

Кришка, яка не завжди є у конструкції перегрузчика, представлена у вигляді окремих плоских сегментів. Вони лежать на краях лотка, в деяких випадках можуть розташовуватися на спеціальних перемичках. Щоб збільшити пылененпроницаемость, між жолобом і кришкою найчастіше встановлюються ущільнювачі.

При переміщенні рідкого матеріалу з використанням гвинтового зернового транспорту може виходити практично горизонтальне положення. В даному випадку на кришці потрібно додатково встановити витискувачі. Вони дозволяють створити округле розтин, яке буде значною мірою перешкоджати відтоку транспортованого матеріалу.

Зернопогрузочный агрегат може укомплектовуватися лотком трубного типу. Він представлений у вигляді повністю закритого жолоби, має округле поперечний переріз. У таких конструкцій істотно ускладнюються процедури перевірки і чищення внутрішнього простору. Нерідко очистити порожнину лотка практично неможливо.

Трубчасті форми з точним розрахунком використовуються в тих навантажувачах, які оснащені шнековими живильниками або похилими гвинтами. Найчастіше лоток жорстко з'єднується з транспортувальним гвинтом. Це особливо актуально для тих установок, які призначені для транспортування рідких матеріалів.

Шнековий лоток може мати подвійний кожух. Обладнання з такою комплектацією застосовується в тому випадку, коли транспортується розсипчастий матеріал повинен розігріватися або охолоджуватися під час переміщення. У конструкції такого навантажувача між стінками кожуха пропускається тепла або холодна вода.

Транспортний шнек – це спеціальний вал, який призначений для переміщення продукції. Він може огибаться одним або кількома гвинтоподібними кроками. Шнек представлений у вигляді стрічки з металу, смуги з гуми або спеціальної форми, яка виготовляється з деревини.

Існують гнучкі і жорсткі шнеки. Виріб першого типу має гнучкий вал. У деяких випадках можна обійтися і без нього. Така конструкція називається безосевым гвинтовим шнеком або спіраллю. В даному випадку обмежувачі обертаються навколо своєї осі. 

В конструкції жорсткого шнека є спеціальний змішувач, який інтегрований у вигляді спіралі. Саме він стабілізує роботу всього обладнання.

При виготовленні шнеків для сучасних навантажувачів найчастіше застосовується вуглецева сталь. На ринку представлені моделі і з інших матеріалів, але вони не користуються особливою популярністю. Різьбова частина шнека міцно фіксується з валом за допомогою зварювального обладнання. У деяких моделях шнек і вал – це єдина конструкція.

Відмінності конструктивного виконання в залежності від призначення навантажувача і типу переміщуваного вантажу:

•     Навантажувач з суцільним шнеком.В конструкції такого виробу є або безперервна різьблення, або одиничні елементи у вигляді лопатей. Вони з'єднуються методом суцільної стикування. Шнек підійде для переміщення насипних вантажів пилоподібного, дрібнозернистого або неслеживающегося типу.

•     Навантажувачі з транспортерами, на яких присутній стрічкова різьблення.В даному випадку між різьбленням і ведучим валом є певний вільний простір. Різьба і вал з'єднуються між собою за допомогою спеціальних перемичок. Дана конструкція підійде для переміщення розсипчастих матеріалів кусковатого або прилипающего типу.

•     Зернонавантажувач з лопатевим шнеком. У цій конструкції відсутній суцільна різьблення. Гвинт представлений у вигляді окремих сегментів, які надійно з'єднані з валом. Встановлення такої конфігурації використовуються для переміщення злежалого вантажу.

Вал шнека представлений у вигляді сталевої труби, яка має високі показники міцності. Він має порожнисту конструкцію, що відрізняється невеликою масою. На двох кінцях вала приварені спеціальні опорні цапфи. Щоб забезпечити герметичність проходу вала, в конструкції передбачені ущільнювальні системи з опорами. Вони прослужать дуже довго, практично не вимагають організації технічного обслуговування.

Приводом в шнековому навантажувачі виступає електричний двигун, живильник – загальна мережа 220 вольт. Він кріпиться на станині з допомогою лап. В конструкції також є консоль і фланці. В залежності від способу монтажу мотор встановлюється як на впускний, так і на випускний стороні конвеєра.

Підшипник валу монтується на міцно зафіксованої опорі, яка розташована на тій стороні, де встановлено електродвигун. Щоб швидко передати крутний момент від двигуна, в конструкції передбачені еластичні муфти або спеціальні ланцюгові приводи.

Варто відзначити, що ланцюговий привід дозволяє змінити передаточне число, налаштувати оптимальну частоту обертання. Це дає можливість швидко збільшити ефективність використання обладнання, так як часто налаштування кількості обертів необхідна під час використання обладнання. У старих моделях для виконання даної задачі застосовувалися редуктори, мають регульоване передавальне відношення. У сучасних же встановлено частотні перетворювачі.

Існує безліч різновидів установок, які розрізняються призначенням, типами конвеєрів і характеристиками продукту, що транспортується. Сучасні моделі можуть оснащуватися як одним, так і двома валами. Конструкція другого типу застосовується не тільки для транспортування, але і змішування, подрібнення сухого матеріалу.

 

Навантажувачі мають горизонтальну, кутову або вертикальну конструкцію. Варто відзначити, що на ринку представлені і криволінійні конвеєри, на яких встановлені спіральні транспортери.

Зернонавантажувач, незалежно від конструктивного виконання, може працювати тривалий проміжок часу при значному навантаженні на основні деталі і вузли. Устаткування відрізняється компактністю, має малий поперечний переріз. Це актуально в тому випадку, коли інтегрувати сучасне обладнання досить складно.

Напрямок подачі транспортуються сипучих матеріалів безпосередньо пов'язана з типом використовуваної різьби. Вона може мати як праву, так і ліву нарізку. Особливу роль відіграє і напрямок обертання гвинтового валу.

Існують моделі, в яких комбінується ліва і права нарізка. В даному випадку можлива подача сипучих матеріалів з обох сторін, з двох кінців вала. Випуск такого обладнання розташовується посередині транспортера.

У сучасних установках протяжність подачі матеріалів може досягати шести метрів. Якщо потрібно збільшити довжину транспортера, можна використовувати спеціальні проміжні опори. Згідно зі статистикою, транспортерна лінія понад 6 метрів використовується дуже рідко.

Швидкість подачі через завантажувальний бункер безпосередньо пов'язана з характеристиками транспортуються матеріалів. Середні показники становлять приблизно 0,6 м/с. В деяких вибухонебезпечних зонах, де може використовуватися обладнання, директиви ATEX заборонено застосування транспортерів з високою швидкістю. В установках є панель приладів, де можна вибрати і встановити мінімальні показники без зміни функціональності обладнання.

Гідності шнекових навантажувачів

Таке обладнання використовується в різних галузях промисловості. Воно має велику кількість позитивних сторін:

•     простота експлуатації;

•     компактні габарити;

•     повна герметичність;

•     можливість одночасного прийому і подачі транспортуються матеріалів;

•     висока продуктивність;

•     прийнятна вартість;

•     здатність витримувати значні перевантаження;

•     легкість складання;

•     безперебійна робота мотор-редуктора;

•     стійкість до впливу корозії і різних механічних навантажень.

Наша компанія максимально відповідально підходить до виробництва шнекових навантажувачів. Ми пропонуємо купити якісне обладнання. Процес виготовлення передбачає штампування спеціальних шайб, які мають розрізної вигляд. Ця процедура дозволяє домогтися гвинтової форми робочого органу.

Створені витки фіксуються між собою за допомогою зварювання, готовий шнек монтується на валу. Для виключення вірогідності пригинання валу, в конструкції є кільцеві і проміжні підшипники.

Дозуючий жолоб виготовляється з міцної листової сталі. Головна його особливість – напівкругла форма дна. У верхній частині транспортера може встановлюватися знімна кришка. Жолоб представлений у вигляді декількох секцій, які з'єднуються між собою за допомогою болтів.

Лоток, вал і шнеки розміщуються на спеціальних опорах з чавуну. Вони розташовані на відстані 2-3 метри одна від одної, надають додаткову жорсткість всієї конструкції

З урахуванням наявної практики, з використанням гвинтових навантажувачів найчастіше транспортуються зернисті, полумокрые, пилоподібне або волокнисті матеріали. Рідко використовується обладнання при переміщенні клейких, сильно злежалих, крупнокускових і чутливих до дроблення вантажів.

 

Існують моделі шнекових навантажувачів, які розрізняються продуктивністю. Вона може варіюватися від декількох сантиметрів кубічних на годину, до пари сотень.

Гвинтові навантажувачі можуть експлуатуватися для переміщення комбікорми, цементу, зерна, піску, і гранульованих сумішей. Установки дозволяють без особливої праці подати матеріал до стороннього обладнання або завантажити тріску в піч для спалювання.

Шнеки, которые присутствуют в конструкции, сильно воздействуют на транспортируемые материалы, могут создавать высокое давление. Степень влияния напрямую связана с типом перемещаемого груза. Не рекомендуется использовать винтовые погрущики в пищевой промышленности, а также при транспортировке различных уязвимых продуктов.

В настоящее время существует множество производителей такого оборудования. Наша компания предлагает разработать индивидуальные решения в зависимости от потребностей клиента. Шнековые погрузчики могут быть как стационарными, так и мобильными.

Винтовой навантажувач, цена которого доступна каждому, целесообразно использовать в том случае, когда требуется транспортировка материалов на незначительные расстояния. Только так оборудование будет рентабельным, на него оказывается оптимальная нагрузка.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner